Про зниження імунітету можна здогадатися за деякими ознаками, помітити які можна, уважно стежачи за своїм самопочуттям і тілом.

Про те, що зниження імунітету восени може проявлятися неочевидними ознаками, розповіла лікар імунолог Ольга Шуппо. Медикиня порадила в інтерв’ю звертати увагу на наступні зміни і стану організму.

Втома. У разі ослабленого імунітету людина може відчувати слабкість, млявість, відсутність енергетичного тонусу вже вранці. За словами лікаря, подібний занепад сил “свідчить про дисбаланс надниркових залоз, що відповідають за відновлення нервової системи після стресу».

Шуппо додала, що дисбаланс надниркових залоз є типовою проблемою людей, які відчувають постійне нервове напруження.

Читайте також:  Які продукти для сніданку корисні для мозку, розповіла дієтологиня

Товстий живіт. Такий живіт може виникати навіть при відносній стрункості, чому сприяє внутрішнє жироотложение в цій частині тіла відкладення жиру.

“Це ознака стресу і підвищеного рівня кортизолу в крові”.

Погіршення пам’яті. Ще один неочевидний ознака зниження імунітету восени-забудькуватість. За цим може ховатися погана робота щитовидної залози, через яку знижується швидкість реакцій.

Герпес. Слабкий імунітет не здатний повноцінно пригнічувати вірус, і герпес активізується.

“Поява герпесу 3-4 рази на рік вже вважається досить частим».

Алергія. Часте прояв алергічних реакцій також говорить про погану опірності організму негативним зовнішнім факторам.

Випадання волосся і сухі лікті. Дана проблема може пояснюватися гіпотиреозом – слабкістю щитовидки. Її порушення, як правило, корелюють зі зниженим імунітетом.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News