Споживання цих літніх напоїв допомагає скоротити кількість вживаних за день калорій, прискорити обмін речовин – як результат, зменшується кількість відкладеного на животі жиру. Серед таких напоїв – зелений і імбирний чай, лимонна вода.

Найбільш ефективно скинути зайві кілограми, набрані за час самоізоляції, допомагає поєднання фізичних вправ з іншими змінами способу життя, про це розповіли експерти журналу Times Now. Одна з рекомендованих ними змін – більш активне споживання рідини. Фахівці порадили додати в щоденний літній раціон кілька корисних напоїв, які можуть допомогти зменшити жир на животі.

Вода. Її пиття допомагає роздобути більш стрункий живіт завдяки тому, що волога, заповнюючи шлунок, дозволяє уникнути додаткових перекусів між прийомами їжі. Дослідження також показують, що у людей, які п’ють холодну воду, збільшується витрата енергії в стані спокою.

Напій з яблучним оцтом (3 столових ложки натурального яблучного оцту на склянку води). Може принести користь вашої талії кількома способами. Оцтова кислота, основний інгредієнт яблучного оцту, надає стимулюючу дію на обмін речовин, прискорюючи процес спалювання жиру, пригнічуючи апетит. Дослідження на тваринах показали, що оцтова кислота може допомогти запобігти збільшенню ваги, знизивши інтенсивність процесів накопичення жиру в печінці, на животі.

Зелений чай. Один з найефективніших літніх напоїв для схуднення. Згідно з наявними даними, його компонент, потужний антиоксидант епігаллокатехін галлат (EGCG), має властивість прискорювати спалювання жиру, активізуючи метаболізм. Зелений чай також містить кофеїн, який підвищує рівень енергії і покращує продуктивність під час вправ, тим самим сприяючи кращій втраті ваги.

Лимонна вода. Випивайте час від часу склянку теплої води з додаванням лимона – цитрус багатий вітаміном С і іншими необхідними поживними речовинами, які борються із запаленням, підтримують здоров’я серця, сприяють втраті жиру, знижують ризик різних проблем зі здоров’ям. При відсутності протипоказань часточки лимона в воді можна розмішувати в смузі – такий напій буде містити розчинну клітковину, що поліпшує травлення.

Чай з імбиром. Напій допомагає в лікуванні цілого ряду захворювань, від нудоти, застуди до артриту. Інші його переваги-властивість прискорювати метаболічні процеси, знижувати апетит, і все це сприяє втраті ваги.

“Щоб зменшити жир на животі і зберегти здорову вагу, спробуйте замінити цими літніми напоями все висококалорійне пиття в своєму раціоні”, – дали наостанок пораду фахівці.