ГоловнаНовини Здоров'яПерераховано солодощі, які дозволені навіть тим, хто худне

Перераховано солодощі, які дозволені навіть тим, хто худне

Навіть люди, котрі худнуть можуть не відмовляти собі в солодощах, за умови, що десерти не містять трансжирів, інших шкідливих компонентів і приносять організму користь.

мікс сухофруктів і горіхів

Фахівцями були перераховані солодощі, які дозволені навіть тим, хто бореться із зайвою вагою, про це пише видання Хроніка.інфо. Одним з таких ласощів є сухофрукти – вони дуже добре втамовують спрагу в солодкому смаку і одночасно дають організму дуже багато корисних речовин, мінералів і вітамінів. Головна умова: вживати не більше 30 грамів в день. Дієтологи радять їсти їх повільно – це дає можливість насолодитися смаком і відчути насичення.

Читайте також:  Вчені назвали спосіб визначити рівень холестерину за станом рук

Інший вид солодощів, які дозволені тим, хто худне – мармелад. Якісний продукт є багатим джерелом пектинових речовин, що сприяють зниженню рівня холестерину, сприятливо відбиваються на роботі шлунка, діють як сорбенти, які збирають в організмі небажані частинки і виводять їх геть. Деякі дані говорять про те, що пектин здатний гальмувати розвиток ракових клітин.

Пастила і зефір також містять пектинові сполуки, мають властивість вгамовувати роздратування травних органів. Але як і мармелад, ці солодощі повинні мати якомога більш натуральний склад, без штучних консервантів і барвників (в ідеалі готувати такі десерти краще самостійно). При їх споживанні також важливо дотримуватися помірності.

Читайте також:  Медики назвали 3 продукти, які допомагають ефективно прибрати жир на животі

Ще один корисний вид ласощів – темні сорти шоколаду. Їх присутність в раціоні дозволяє отримувати речовини флавоноїди: ці антиоксиданти ефективно борються із запаленням, перешкоджаючи розвитку хвороб серцево-судинної системи, раку. До 30 грамів в день навіть ті люди, котрі худнуть можуть з’їдати, не турбуючись про наслідки. Молочний шоколад в невеликій кількості теж не шкідливий: в ньому також присутні антиоксидантні сполуки, хоча і в меншій кількості.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News