З віком організм починає втрачати запаси корисних речовин, тому їх потрібно заповнювати. Лікарі вважають, що після 50 років люди повинні приймати вітамінні добавки, щоб збільшити тривалість життя і знизити ризик розвитку багатьох захворювань.

За інформацією Express, в цьому віці вкрай важливо приймати кальцій, так як при нестачі цієї речовини організм починає «запозичувати» його з інших частин тіла, руйнуючи кістки і зуби.

Крім того, він необхідний для здоров’я серця, м’язів і нервів. А деякі дослідження показують, що кальцій, поряд з вітаміном D, може захищати від раку, діабету і високого кров’яного тиску.

Кількість кальцію, яка необхідна людині в добавках, залежить від того, скільки кальцію він отримує з їжі. Однак доведено, що добавки краще засвоюються в малих дозах (500 мг або менше) кілька разів протягом дня.

Фахівці нагадують, що всі основні форми добавок кальцію засвоюються однаково добре при прийомі з їжею, за винятком людей з шлунково-кишковими захворюваннями. Відзначається, що перед прийомом кальцію потрібно спершу проконсультуватися з лікарями.