На думку експертів , така звичка як склянка теплої води вранці , володіє цілим спектром корисних властивостей для організму. Температуру вологи , з якою добре починати день , медики виділяють , так як , на їхню думку , тепла вода для організму більш корисна.
 
Лікарі рекомендують пити воду , температура якої наближена до температури людського тіла . Оперуючи наявними відомостями , фахівці роблять висновок, що оптимально комфортна для людського тіла тепла вода благотворно впливає на функціонування кровообігу і травлення , – в той час як холодна або надмірно гаряча вода може викликати звуження судин і до того ж надмірно навантажує нирки.
 
Експерти рекомендують вранці випивати склянку теплої води з лимоном. Цей напій , на їх думку , є найбільш кращим ранковим тонізуючим засобом. Особливо добре мати таку звичку тим , хто на відпочинку: випивши склянку теплої води перед виходом на пляж , ми підвищуємо свій захист від перегріву і сонячного опіку. Також медики нагадують , що тепла вода має болезаспокійливу ефектом – вона здатна знімати спазми м’язів і зменшувати больові відчуття.
 
Корисна тепла вода і тим , кому потрібно стежити за своєю вагою. Таке питво , за словами лікарів , знижує відчуття голоду , допомагає тілу активніше розщеплювати жирові відкладення і виводити токсини.

Читайте також:  Лікар назвала можливі прояви хвороби печінки

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СТАКАН ВОДИ ВРАНЦІ ЗАХИЩАЄ ВІД ХВОРОБ