Медики рекомендують після пробудження випивати склянку води , а також приймати склянку води за півгодини або за 20 хвилин до кожного прийому їжі. При нестачі води сповільнюється робота органів виділення і всіх інших систем організму , що створює ідеальне середовище для захворювання.
 
За словами лікарів , у процесі обміну речовин в організмі утворюється внутрішня волога , проте її однієї вкрай недостатньо для нормального функціонування здорового організму. Якщо води організму не вистачає , то насилу спорожняється кишечник , довше затримуються токсини через зниження активності видільної системи . Все це призводить до уповільнення обмінних функцій – людина набрякає , швидко набирає вагу , погано себе почуває.
 
При цьому медики нагадують , що соки та інші напої не можуть замінити просту чисту воду. Справа в тому , що поживні речовини створюють досить великі конгломерати , які проходять тільки у міжклітинний простір. Однак просочитися в саму клітку , щоб живити її , вони не в змозі – для цього необхідні молекули води.
 
Фахівці радять регулярно зволожувати організм протягом дня , так як подібна звичка покращує обмін речовин і насиченість тканин водою. Пити воду слід в залежності від погоди та стану , не допускаючи надлишку рідини , що перевантажує нирки і викликає набряки. Для цього добре починати ранок зі склянки води , і не запивати вологою їжу , а вживати воду між їжею. Її корисно пити за деякий час до кожного прийому їжі , а після їжі – пити тільки через півтори години. Поглинати воду потрібно повільно , немов цідячи крізь зуби – так клітини і тканини краще насичуються вологою.
 
Увечері , після 19 годин , пити більше 300 грамів рідини не рекомендується.

Читайте також:  Які органи вимагають особливої уваги після 30 років