Попри гоніння на м’ясо багато лікарів все-таки не втрачають розум і не оголошують м’ясо виключно шкідливим продуктом харчування. Тим не менш, медики радять дотримуватися певних правил щодо його вживання.

Зокрема, професійні дієтологи радять не солити м’ясо при приготуванні. Сіль підсилює смак м’яса і спонукає з’їдати його більше, ніж потрібно. Набагато корисніше заправляти м’ясні страви натуральними спеціями, травами, соком плодів і ягід. Також можна використовувати м’яту.

Відмовтеся від звички використовувати готовий фарш з магазинів. В цьому продукті, за словами фахівців, жиру набагато більше, ніж м’яса, – подібне співвідношення загрожує стрибком рівня холестерину в крові.

Читайте також:  Хто найчастіше вмирає від інфаркту

В одній порції повинна бути частинf м’яса і дві-три частини овочів і листових салатів. Так ви отримаєте не тільки набагато менше калорій, але також швидше насититеся, а, крім того, допоможете організму з переварюванням.

Смакові пристрасті, звичайно, важливі. Але все саме правильне з точки зору здоров’я – це нежирне м’ясо. Жирні сорти, наприклад, свинина і баранина оцінюється лікарями як один з провокаторів хвороб серця і судин, а також ожиріння.

Яловичина є чудовим джерелом заліза в раціоні людини. Таке м’ясо багате вітамінами групи В, які корисні ще й тим, що активізують роботу клітин організму по спалюванню жиру. Також у м’ясі багато цинку, необхідного для активної роботи мозку.

Читайте також:  Експерт розповів чому холодильник може бути бруднішим за сидіння унітазу

Джерело: МедікФорум