Захист зубів – важливий етап в гігієні порожнини рота. При цьому необхідно знати не тільки як правильно чистити зуби, але і чим. За словами стоматолога Ірини Макеєвої, існують кілька продуктів, які можуть ефективно впоратися з цим завданням.

Як зазначила фахівчиня в інтерв’ю агентству міських новин “Москва”, горіхи і тверді сири допоможуть очистити поверхню зубів і відновити кислотно-лужний баланс. За рахунок своєї текстури ці продукти механічно очищають зуби від нальоту, а також створюють правильний баланс слини, що допомагає уникнути карієсу.

“Тому має сенс закінчувати трапезу не десертом, після якого кислотно-лужний баланс падає до критичного значення і виникає карієсогенна ситуація, а шматочком сиру і горіхами», – розповіла експертка.

Читайте також:  Дієтологи назвали овочі та фрукти в осінньому раціоні, які зміцнюють імунітет

Макєєва підкреслила, що непогано допомагають впоратися з подібним очищенням тверді фрукти і овочі, такі як яблука і морква. Такою ж дією володіють і капуста, ріпа, груші. Однак з відбілюванням жоден продукт природного походження допомогти на сто відсотків ні в силах, підкреслила медик.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News