Медики виявили, що кістковий бульйон вкрай корисний для здоров’я. Дана страва особливо популярна серед прихильників дієтичного харчування, так як покращує роботу шлунково-кишкового тракту.

Фахівці відзначають, що кістковий бульйон відрізняється від звичайного. Для його приготування необхідна невелика кількість кісток, які повинні нудитися на повільному вогні протягом 12-24 годин, тоді як звичайний готується 1-2 години.

Рекомендується використовувати баранячі, яловичі або курячі кістки, з них виварюються мінерали і амінокислоти. Кістковий бульйон відновлює слизову оболонку кишечника, до того ж збільшується кількість корисних бактерій.

Дана страва також допомагає при проблемах з кислотністю. У такому бульйоні багато амінокислот, вони вкрай потрібні для синтезу колагену, а також нормалізації роботи імунної системи організму. Колаген в свою чергу сприяє формуванню міцних кісток і здорових суглобів.

Читайте також:  Середземноморська дієта може знизити ризик передчасної смерті на 25%: результати дослідження

Фахівці підкреслюють, що завдяки вживанню кісткового бульйону відбувається очищення організму від шкідливих шлаків і токсинів. Цьому сприяє гліцин і кальцій, які є в складі страви.

Медики назвали також гіалуронову кислоту, що сприяє поліпшенню шкірного покриву. У названому бульйоні присутні магній, кальцій, кремній фосфор і сірка. Основною вимогою до приготування названої страви є придбання кісток хорошої якості.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News