Рак вражає кожну другу людину протягом життя, незважаючи на зусилля з її викорінення. Ви можете змінити ризик потенційно смертельної хвороби. Наявні дані свідчать, що загальний дефіцит вітамінів може викликати «пошкодження ДНК і призвести до раку».

Хоча рак здається всемогутнім, є перевірені способи знизити ризик. Було б розумно переконатись, що ваш рівень фолієвої кислоти в нормі.

Фолієва кислота є важливим водорозчинним вітаміном групи В, який міститься у темно-зелених листових овочах та бобових. Дефіцит фолієвої кислоти є причиною раку. У новому дослідженні говориться, що це може спричинити пошкодження ДНК та призвести до раку. Низький чи дефіцитний статус фолієвої кислоти пов’язаний із підвищеним ризиком багатьох видів раку.

Дослідження показали, що дефіцит фолієвої кислоти може збільшити ризик розвитку деяких видів раку, таких як рак товстої кишки. На жаль, дефіцит фолієвої кислоти зустрічається напрочуд часто.

Дефіцит частіше зустрічається у людей похилого віку, зачіпаючи приблизно одного з 10 осіб у віці 75 років і старше і одного з 20 осіб у віці від 65 до 74 років.

Таблетки фолієвої кислоти використовуються для відновлення рівня фолієвої кислоти, але загальні добавки з фолієвою кислотою можуть призвести до проблем.

Надмірне споживання добавок фолієвої кислоти також може призвести до деяких видів раку. Перед застосуванням добавок обов’язковою є консультація лікаря.