Медики представили увазі ефективні способи перемоги над варикозом. Однією з рекомендацій є вживання певних продуктів, серед яких томати і авокадо.

Першими ознаками варикозного розширення вен є: тяжкість в ногах і регулярна поява судом, що безпосередньо вказує на порушений кровообіг в нижніх кінцівках. За словами лікарів, справі може допомогти анаеробне навантаження, здатне збагачувати кров киснем і покращувати роботу серцево-судинної системи. Непоганим рішенням є і проста ходьба, а в сидячому положенні бажано використовувати спеціальну підставку.

Що стосується раціону, то впоратися з варикозом дозволять продукти, багаті калієм, що позбавить організм від зайвої рідини. Серед варіантів: авокадо, томати, водорості, банани, броколі, гарбуз, насіння соняшнику, чіа і льону.

Читайте також:  5 причин, чому гриби принесуть вам відчутну користь для здоров'я

Серед напоїв прийде на допомогу чай з глоду за рахунок вмісту в ньому тритерпенових кислот, поліфенолів і флавоноїдів, які очищають організм від шкідливих речовин, працюючи на користь судин і капілярів.

Лікарі при цьому радять спати з піднятими ногами, для цієї мети підійде подушка, розташована під ногами. Незважаючи на досить прості поради, рекомендується звернутися до фахівця, так як кожна людина індивідуальна, не виключаються будь-які протипоказання.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News