При пониженому тиску застосовуються засоби, що володіють тонізуючим і судинозвужувальними властивостями. Найбільш ефективні препарати, що позбавляють від неприємних симптомів гіпотонії, медики назвали в інтерв’ю “Комсомольській правді”.

Найчастіше, кажучи про серйозну проблему нездорового тиску, мають на увазі його підвищені показники і гіпертонію. Однак багато людей страждають від поганого самопочуття, викликаного зниженим артеріальним тиском, особливо погано переноситься в жарку погоду.

Загальне нездужання, занепад тонусу, слабкість, запаморочення, погана концентрація і працездатність – всі ці тяжкі явища добре знайомі гіпотонікам. Лікар-невролог вищої категорії Євген Мосін спільно з лікарем Оленою Парецькою назвали в ЗМІ найбільш ефективні засоби від дискомфортних станів, викликаних зниженим тиском.

Читайте також:  Лікар розповіла про користь найулюбленішого та найдоступнішого фрукта

Кофеїн. Використовується в таблетках і в розчинах для підшкірного введення. За словами медиків, він призначається при помірній гіпотонії, супроводжуваної сонливістю і млявістю. Потрібно мати на увазі, що засобу притаманні побічні ефекти – запаморочення, нудота, серцебиття.

Гутрон. Показання до його використання: гіпотонічна хвороба і ортостатична гіпотензія. Засіб може викликати ті ж» побочки”, що і кофеїн, крім того – висип.

Кофетамін. Застосовується при низькому тиску з мігренню.

Екдистен. Ефективний при гіпотонії, загальній астенії.

Апілак. Даний препарат містить маточне молочко і корисний в комплексній терапії: медики рекомендують його гіпотонікам, що страждають астенією, невротичними розладами.

Читайте також:  Лікар-кардіолог назвав 9 продуктів, які розріджують кров