Медики назвали кілька найнебезпечніших властивостей чаю, які можуть згубно позначитися на здоров’ї людини. Разом з корисними якостями напій провокує безсоння і викликає передчасне руйнування зубів.

Чорний і зелений чай в цілому мають ряд позитивних властивостей, вони тонізують організм, напій містить необхідні речовини. Разом з тим у великих кількостях чай шкідливий, це призводить до прискореного руйнування зубної емалі. З цієї причини не слід вживати в день більше п’яти чашок напою, рекомендують медики.

Другою порадою є необхідність утримуватися від пакетованого чаю, так як для його приготування використовують самі старі листи, що мають більшу концентрацію фторидів. Через це можливий розвиток онкологічних захворювань. Великої шкоди завдається ниркам і кісткам.

Далі слідує порада утримуватися пити чай відразу після їжі, так як залізо засвоюється організмом вкрай повільно.

Кофеїн, що міститься в чаї, викликає безсоння, тому його не рекомендується пити ввечері. До того ж міцно заварений напій провокує порушення роботи печінки. Для того, щоб орган був здоровим, не слід випивати в день більше двох чашок міцного чаю.

Раніше експерти розповіли, який чай корисніший.