Медики назвали мінерали і вітаміни, які вкрай необхідні для здорової роботи печінки. Даний орган потребує постійного припливу різних речовин, наявних в цитрусових та інших продуктах.

Елементи групи а фахівці вважають найкориснішими для печінки, так як вони забезпечують нормальний вміст глікогену. Названі елементи стабілізують вироблення жовчі і впливають на кількість холестерину. Дані компоненти слід шукати в сухофруктах, їх також багато в різній листової зелені.

Вітамін C необхідний печінки, щоб захистити її від впливу шкідливих речовин і присутній в петрушці, шипшині, лимоні, апельсині, мандарині, грейпфруті і лаймі.

Вітаміну Е медики приділяють особливе значення, так як він відповідає за активацію процесу метаболізму, який вкрай необхідний для синтезу гормонів і зміцнення органу.

Елементи групи К покращують згортання крові і прискорюють процес регенерації клітинних структур. Серед мінералів медики називають цинк, мідь, селен і магній, що сприяють очищенню печінки, відновлюють клітини і активізують кровопостачання.