Медики розповіли про користь фіолетових продуктів. Згідно з їх твердженням, в них міститься досить багато вітамінів і мікроелементів, які позитивно впливають на здоров’я людини.

Продукти відрізняються фіолетовим кольором завдяки корисній речовині, що володіє певними властивостями. Наприклад, фіолетові фрукти і овочі, такі як баклажан і виноград, мають в складі антиоксиданти, важливі для здоров’я, оскільки пов’язують вільні радикали і захищають клітини організму.

У них також містяться антоціани, що представляють собою рослинні флавоноїди. З їх допомогою зміцнюються стінки кровоносних судин, і запобігає виникненню інсульту. Згідно з дослідженнями, у людей, що вживають дані продукти, ймовірність серцевого нападу на 32% нижче.

Читайте також:  Простий аналіз крові розкриє шанси дожити до 100 років

Також дані продукти покращують пам’ять і допомагають мислити ясно. У них багато поліфенолів, добре впливають на розумовий процес. При регулярному вживанні збагачених антоціанами овочів і фруктів поліпшується зір і робота мозку.

Якщо в раціоні багато жирних продуктів, то потрібно додати картоплю з фіолетовою шкіркою. Він прискорює обмін речовин і функціонування серця. Меню рекомендується збагатити темним виноградом, ожиною, чорницею, чорною смородиною, інжиром, сливою, ягодами асаї, червоною цибулею, червоним базиліком, баклажанами.