В даний час немає ліків від деменції, але дослідження виявили більше факторів ризику, що підвищують ймовірність розвитку цього стану. Однак, дотримуючись нової дієти і вживаючи цю рослинну закуску кожен день, ви можете знизити ризик розвитку хвороби Альцгеймера.

Одна з найбільш ефективних заходів, які ви можете вжити, щоб знизити ризик розвитку деменції, – це зміна дієти.

Alzheimer’s Society заявляє:

“Найкращий спосіб знизити ризик розвитку деменції-це адаптувати різні аспекти свого способу життя, включаючи вживання певних продуктів, регулярні вправи, відмова від куріння і підтримання нормального артеріального тиску і рівня холестерину».

Вважається, що волоські горіхи покращують здоров’я вашого мозку з віком. Ці горіхи містять унікальне поєднання рослинних речовин, що підтримують роботу мозку. Волоські горіхи містять більше антиоксидантів, ніж будь-який інший поширений вид горіхів: вони також багаті жирами омега-3 і можуть боротися із запаленнями.

Читайте також:  Названо три вагомі причини для включення петрушки до раціону

Поліфеноли, Вітамін Е і поліненасичені жири в волоських горіхах можуть зупинити окислювальний пошкодження і зменшити запалення в головному мозку. Дослідження, присвячене хворобі Альцгеймера, показало, що годування мишей волоськими горіхами призвело до «значного» поліпшення їх пізнання, пам’яті та рівня тривожності.

Вживання в їжу волоських горіхів також пов’язане з більш низьким рівнем холестерину: дослідження показують, що вживання близько 40 грамів волоських горіхів в день може знизити ваші показники.