ГоловнаНовини Здоров'яМедики назвали продукти, які ефективно розріджують густу кров

Медики назвали продукти, які ефективно розріджують густу кров

Густа кров підвищує ризики серцево–судинних патологій, але існують продукти, які розріджують її, – в їх ряду імбир, кориця, часник, насіння та інші.

Часник

Медиками були названі продукти, ефективно розріджують густу кров. Даний стан крові небезпечно тим, що порушує функцію транспортування важливих поживних речовин і кисню до органів, збільшує ймовірність тромбозу – стану, що загрожує інфарктами та інсультами.

“Продукти, які розріджують кров, багаті саліциловою кислотою, омега-3 жирними кислотами, йодом, вітаміном Е”, – назвали експерти.

У список особливо корисних в цьому плані медики внесли

Оливкова олія. Його компоненти, омега-3 жирні поліненасичені кислоти і вітамін Е, м’яко розріджують кров. Ці ж інгредієнти присутні не тільки в дорогій оливковій, але і в інших рослинних нерафінованих оліях (наприклад, соняшниковій).

Читайте також:  Лікарі назвали доступні продукти, які знижують холестерин

Ягода. Багате джерело саліцилової кислоти, ефективно розріджує густу кров, що захищає від запалення. Фахівці рекомендують полуницю, агрус, журавлину, малину, вишню.

Імбир. Крім здатності розріджувати кров, продукт також має властивість знижувати рівень цукру в крові. Але перш ніж вживати імбир, потрібно проконсультуватися з лікарем: його активні речовини впливають на серцевий ритм.

Горіхи, насіння. Містять всі рекомендовані інгредієнти для розрідження густої крові – саліцилову кислоту, вітамін Е, омега-3. Щодня слід з’їдати жменю горіхів і насіння.

Кориця. Її компонент кумарин відомий вченим як ефективний натуральний антикоагулянт.

Часник. Регулярно слід з’їдати один-два зубчики рослинного продукту. Є дані про те, що така звичка знижує ймовірність виникнення тромбів на 50%.

Читайте також:  Вчені назвали 5 кращих джерел антиоксидантів

Гострий перець. Головна речовина продукту – капсаїцин-знижує вміст в крові фібрину, білка, що впливає на утворення тромбів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News