Під час пандемії нового коронавірусу легені наражаються на небезпеку, тому вчені з Медичної школи Кука при Університеті Південної Каліфорнії розповіли про способи захисту за допомогою їжі. Експерти перерахували продукти для зміцнення здоров’я органів дихання.

Американські вчені радять вживати багаті калієм продукти заради зниження ризику розвитку хвороб легенів. Цей мікроелемент необхідний клітинам, м’язам, нервам, серцю і органам дихання для нормального функціонування.

Кращим продуктом, що містить калій, є банани. До складу 100 г цих плодів входить 358 мг названого мінералу. Експерти радять ввести в раціон дітей банани під час пандемії коронавірусу. Це допоможе зміцнити органи дихання малюків і знизить ймовірність ураження легенів інфекцією.

Крім бананів, користь нададуть курага, картопля, шпинат, гарбуз і квасоля. У перерахованих продуктах харчування теж міститься досить калію для поліпшення роботи органів дихання. На здоров’я легенів впливають і вітамін D, а також омега-3 з антиоксидантами.

Ці речовини входять до складу грибів, томатів, яєць і риби. Не варто нехтувати часником під час пандемії коронавірусу. Рослина має антисептичні властивості, підсилює захисні властивості організму і зменшує ризик зараження інфекцією