Зробіть кілька кроків, щоб зміцнити свою імунну систему, перш ніж повернутися до роботи. Цю рекомендацію медиків і названі ними способи посилити захисні функції організму опублікувало видання The Sun.

Фізичні вправи. Є одним з кращих способів зміцнити імунну систему. Вправи сприяють циркуляції крові, мобілізують антитіла і лейкоцити, які відповідають за виявлення бактерій, вірусів і їх знищення. Згідно з даними британського журналу спортивної медицини, люди, які займаються вправами п’ять або більше днів на тиждень, піддаються респіраторним захворюванням на 46% рідше. Дорослим людям рекомендується помірна аеробна активність в обсязі мінімум 150 хвилин в тиждень.

Читайте також:  Як заснути: пиття води перед сном допоможе впоратися з безсонням

Збереження гідратації. Пиття води покращує здатність організму виводити токсини, що важливо для сильної імунної системи.

“Намагайтеся випивати 1,5-2 літри води щодня. Якщо жадаєте чогось теплого, пийте трав’яні чаї з додаванням лимона, імбиру – це послаблює будь – який дискомфорт, зменшує запалення”, – рекомендує британський дієтолог Кларисса Ленхер.

Вітамін D. Його виробленню в організмі сприяє Сонце. Медики вважають, що в умовах самоізоляції багато людей не отримують достатньо цього вітаміну, без якого неможливе зміцнення імунної системи. Так що, можливо, перед поверненням до роботи буде не зайвим приймати його добавки.

Яка рекомендована добова доза вітаміну D? Діти у віці 1-10 років повинні отримувати не більше 50 мікрограмів, дорослим достатньо в середньому 10 мікрограмів.

Читайте також:  Сучасні фрукти та овочі визнані менш поживними

Відмова від алкоголю. Його споживання, особливо пияцтво виснажує імунні клітини, знижуючи кількість лімфоцитів в організмі. Відмовтеся від спиртного хоча б на час, щоб зробити здоров’я міцніше.

Фрукти і овочі. Вони містять вітаміни і мінерали, які необхідні для ефективної роботи імунної системи організму. Ніякі інші продукти не забезпечують ними організм в тій же мірі. Їжте фрукти та овочі щодня.

Зниження стресу. Дослідження показали, що він викликає вивільнення гормону кортизолу, який може стимулювати запалення. Стаючи тривалим, стрес впливає на здатність білих кров’яних клітин боротися з інфекцією.

“Стрес є одним з основних факторів, що порушують рівновагу імунної системи, що підсилюють сприйнятливість до інфекцій. Потрібно намагатися боротися з ним, наприклад, за допомогою дихальних технік або просто приділяючи собі хвилинку, щоб випити чашку чаю. Виконуйте вправи, вони покращують кровообіг, настрій”, – назвали спосіб медики.

Читайте також:  Названо основні ранні симптоми раку шлунка