Не варто копіювати слідом за Ріанною або Кейт Хадсон їх модні зачіски пучки, так як це може загрожувати вам облисінням. Особливо небезпечне додержання даної моди для представників сильної статі, як підкреслюють косметологи.

Пучки волосся на голові, які колись вважалися поганим тоном знову входять в моду, і сьогодні з ними все частіше хизуються знаменитості на зразок Ріанни і Кейт Хадсон. Цей тип стайлінгу стає надзвичайно затребуваним в салонах краси, однак косметологи попереджають, що слідування моді може призвести до перманентного, тобто необоротного облисіння. Носіння тугих пучків волосся, а також зачіски в стилі кінський хвіст або таких же тугих кісок з часом викликає травми і пошкодження зони, де лінія волосся зустрічається з чолом, як стверджує провідний британський трансплантолог волосся доктор Едвард Болл.

Читайте також:  Вісім способів зберегти тіло струнким

Постійний тиск призводить до поступового випадання волосся під назвою тракційна алопеція. Чоловіки, які також прагнуть накручувати модні пучки в районі потилиці, ризикують зіткнутися з облисінням ще частіше жінок, оскільки вони схильні до випадання волосся через своєю статі. Однак попит на даний стайлінг постійно зростає, так як вважається, що ці пучки волосся дозволяють виглядати на кілька років молодшим. Останнім часом ці зачіски демонструють все більше зірок, включаючи Сієнну Міллер, Ніколь Кідман і Вікторію Бекхем.

Доктор Болл з The Maitland Clinic підкреслює, що пошкодження волосся в результаті використання пучків є непоправними, і людині в цьому випадку може допомогти тільки трансплантація. Постійний тиск сприяє запаленню навколо фолікул. А воно призводить до рубцювання, перманентно ушкоджуючого фолікули і приводить до випадання волосся. Якщо тракційна алопеція попадеться на очі фахівця трихолога досить рано, то її можна зупинити і навіть звернути назад. На жаль, у більшості випадків цей процес уже стає незворотнім, так як фахівці починають лікування на запущених стадіях. І тоді пацієнтові можуть допомогти тільки перуки або пересадка волосся.

Читайте також:  Які алкогольні напої є низькокалорійними: пояснює дієтолог

Джерело: MedikForum