Медики назвали шкідливі звички і продукти, які можуть тільки провокувати мігрень. Нестабільна погода на початку весни часто стає причиною проблем зі здоров’ям у людей, які є метеочутливими.

Лікарі розповіли, що не потрібно робити, щоб не допустити погіршення самопочуття. За словами фахівців, в першу чергу слід відмовитися від сигарет. Якщо людині складно позбутися від даної звички, то в період зміни погодних умов необхідно не курити. В іншому випадку може статися різкий спазм судин, больові відчуття тільки посиляться.

Забороняється “лікувати” мігрень за допомогою вживання спиртних напоїв. Відзначається, що полегшує дію триває короткий період часу, а потім по організму наноситься справжнісінький удар.

Читайте також:  Названо спосіб уникнути нудьги у статевому акті

У період зміни погоди слід відмовитися від вживання кави. У більшості випадків дана порада стосується людей, які страждають підвищеним тиском і мають атеросклероз. Якщо присутня гіпотонія, то можна випити невелику кількість кави.

Так званими провокаторами мігрені також виступають різні сири, горіхи, шоколад, цитрусові, копченості, прянощі. Рекомендується також відмовитися від копченої, смаженої, жирної і гострої їжі.