Дослідники розповіли про 10 щоденних звичок, які можуть комплексно зміцнити здоров’я і додати кілька років до життя. При цьому вони є доступними і простими.

Багато в чому, кажуть фахівці, ризики ранньої смерті пов’язані із зайвою вагою-це відбивається на роботі великої кількості життєво важливих органів. Тому, додають вони, для довголіття необхідно не тільки відмовитися від згубних звичок і дотримуватися здорової дієти, але і не забувати про вагу, передає Healthline.

Перша важлива звичка, яка може продовжити життя, це ходьба. Фахівці уточнюють, що робити це можна в будь-якому місці – на свіжому повітрі або в офісі.

Читайте також:  Онколог пояснив, чому не варто робити МРТ всього тіла без показань

Другою звичкою є регулярне приготування здорової їжі. Вчені радять повністю виключити шкідливу їжу з раціону.

Третє – прослуховування улюбленої музики. Відзначається, що це здатне піднімати настрій і мотивувати. Особливо – в процесі заняття спортом.

Також рекомендується якомога частіше доглядати за собою. На думку дослідників з Університету штату Огайо, люди, які більш відповідально підходять до цього пункту, набагато частіше дотримуються здорової дієти.

У список найбільш “здорових” щоденних звичок для довголіття також увійшли приготування смузі, прогулянки на свіжому повітрі, помірне вживання кави. Крім того, вчені радять приділяти увагу хобі, стежити за кількістю сну і ділитися фотографіями приготованих страв в Інтернеті. Вважається, що це змушує людину стежити за обсягом порцій і вмістом тарілки.

Читайте також:  Ці продукти призводять до проблем із потенцією