Медики розповіли, які ознаки можуть вказувати на відсутність у жінки інтимного життя. Зазвичай це позначається в тому числі на здоров’ї і зовнішньому вигляді дівчини.

При статевому акті у жінок відбувається виділення ряду активних речовин, завдяки чому посилюється метаболізм, а обсяг спалюваних калорій підвищується, що також супроводжується зниженням холестерину. Крім того, відсутність інтиму проявляє себе постійним відчуттям втоми і поганим сном, оскільки гормон окситоцин не виробляється певним чином, а саме він допомагає організму розслабитися.

В ході сексу відбувається продукування молекул колагену, що уповільнює старіння і запобігає появі ранніх зморшок. Спостерігається ослаблення імунітету, на тлі чого є ризик висипань на шкірі, адже у хвороботворних бактерій більше можливостей до розмноження. Організм жінок без повноцінного інтимного життя гірше чинить опір різним захворюванням. Позначається відсутність сексу і на емоційному стані дівчат, вони стають більш дратівливими, нервовими, можливі депресія і зниження працездатності.

Читайте також:  Названий ідеальний продукт для збереження стрункості після 50 років