ГоловнаНовини Здоров'яВчені розповіли, яку користь для здоров’я несе вживання сиру

Вчені розповіли, яку користь для здоров’я несе вживання сиру

Вчені розповіли, яку користь для здоров’я несе вживання сиру. Він захищає людину від серцево-судинних захворювань і знижує рівень солі в організмі.

Сир

Науковці з’ясували, що люди, які регулярно вживають сир, мають менше серцевих захворювань і більш низький кров’яний тиск. Даний висновок був зроблений після проведення експериментальних досліджень.

Для експерименту вчені запросили 11 осіб і попросили їх дотримуватися певних дієт протягом 8 днів. Перша дієта передбачала внесення в раціон продуктів з низьким вмістом солі і виключення молочних продуктів. На другій дієті можна було вживати продукти з низьким вмістом солі і велика кількість сиру. При третій дієті необхідно було внести в раціон продукти з високим вмістом солі і повністю відмовитися від молочних виробів. А на четверний схемі потрібно було вживати продукти з високим вмістом натрію хлориду і багато сиру.

Читайте також:  Названо 5 головних секретів японського довголіття

Вчені визначили рамки: низький вміст солі – 1500 мг на добу, високий вміст – 5500 мг на добу. Вживання сиру при другій і четвертій варіантах харчування – не менше 170 грам на добу. Після 8 днів експериментальних режимів харчування, науковці оцінювали стан серцево-судинної системи добровольців.

Виявилося, що після дієти з високим вмістом солі і відмовою від молочних продуктів, функції кровоносних судин були порушені. Зате після вживання у великій кількості солоних продуктів і сиру, стан судин залишився в нормі.

Це стало доказам того, що внесення в раціон сиру є захисним бар’єром для організму проти зайвої кількості солі. Вчені вважають, що сир так добре впливає на оргазм завдяки антиоксидантам, що входять до його складу.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News