Вчені розповіли, яку користь для здоров’я несе вживання сиру. Він захищає людину від серцево-судинних захворювань і знижує рівень солі в організмі.

Науковці з’ясували, що люди, які регулярно вживають сир, мають менше серцевих захворювань і більш низький кров’яний тиск. Даний висновок був зроблений після проведення експериментальних досліджень.

Для експерименту вчені запросили 11 осіб і попросили їх дотримуватися певних дієт протягом 8 днів. Перша дієта передбачала внесення в раціон продуктів з низьким вмістом солі і виключення молочних продуктів. На другій дієті можна було вживати продукти з низьким вмістом солі і велика кількість сиру. При третій дієті необхідно було внести в раціон продукти з високим вмістом солі і повністю відмовитися від молочних виробів. А на четверний схемі потрібно було вживати продукти з високим вмістом натрію хлориду і багато сиру.

Вчені визначили рамки: низький вміст солі – 1500 мг на добу, високий вміст – 5500 мг на добу. Вживання сиру при другій і четвертій варіантах харчування – не менше 170 грам на добу. Після 8 днів експериментальних режимів харчування, науковці оцінювали стан серцево-судинної системи добровольців.

Виявилося, що після дієти з високим вмістом солі і відмовою від молочних продуктів, функції кровоносних судин були порушені. Зате після вживання у великій кількості солоних продуктів і сиру, стан судин залишився в нормі.

Це стало доказам того, що внесення в раціон сиру є захисним бар’єром для організму проти зайвої кількості солі. Вчені вважають, що сир так добре впливає на оргазм завдяки антиоксидантам, що входять до його складу.