Медики склали перелік перших ознак варикозного розширення вен. Згідно зі статистикою, від цієї проблеми страждають кожна третя жінка в світі і кожен десятий чоловік.

При розвитку проблеми людина, перебуваючи в нерухомому стані, може скаржитися на швидку стомлюваність. Крім того, в ногах здатні виникати відчуття печіння, свербіння або болю. Причиною ситуації виступає порушення відтоку крові на тлі слабких стінок судин.

Венозні клапани не працюють належним чином, в такому випадку роздуті області починають виднітися на поверхні гомілок. На зазначеному етапі звернути процес не можна, але за допомогою особливої терапії або хірургічного втручання є шанс звести наслідки недуги до мінімуму.

До варикозного розширення вен призводить не тільки спадковість, не меншу роль грає також спосіб життя. У зоні ризику опиняються особистості, що довго стоять на ногах або залишаються в сидячому положенні, які страждають від зайвої ваги пацієнти і ті, хто часто піднімає тяжкості.

Раніше UKRHEALTH повідомляв, що експерти з Великобританії представили увазі п’ять кращих продуктів на сніданок, які можуть сприяти збільшенню тривалості життя.