ГоловнаНовини Здоров'яМедики озвучили перші ознаки варикозного розширення вен

Медики озвучили перші ознаки варикозного розширення вен

Медики склали перелік перших ознак варикозного розширення вен. Згідно зі статистикою, від цієї проблеми страждають кожна третя жінка в світі і кожен десятий чоловік.

Варикоз

При розвитку проблеми людина, перебуваючи в нерухомому стані, може скаржитися на швидку стомлюваність. Крім того, в ногах здатні виникати відчуття печіння, свербіння або болю. Причиною ситуації виступає порушення відтоку крові на тлі слабких стінок судин.

Венозні клапани не працюють належним чином, в такому випадку роздуті області починають виднітися на поверхні гомілок. На зазначеному етапі звернути процес не можна, але за допомогою особливої терапії або хірургічного втручання є шанс звести наслідки недуги до мінімуму.

Читайте також:  5 поєднань продуктів, які марно вважаються шкідливими для організму

До варикозного розширення вен призводить не тільки спадковість, не меншу роль грає також спосіб життя. У зоні ризику опиняються особистості, що довго стоять на ногах або залишаються в сидячому положенні, які страждають від зайвої ваги пацієнти і ті, хто часто піднімає тяжкості.

Раніше UKRHEALTH повідомляв, що експерти з Великобританії представили увазі п’ять кращих продуктів на сніданок, які можуть сприяти збільшенню тривалості життя.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News