Експерти з Великобританії представили увазі п’ять кращих продуктів на сніданок, які можуть сприяти збільшенню тривалості життя. У цьому списку опинилися банани і яйця.

Секрет довгого життя був знайдений у багатьох дослідженнях, пов’язаних з тим, що у людини присутнє в раціоні. Медичні працівники рекомендують вживати принаймні п’ять порцій різних фруктів і овочів щодня, не забуваючи про продукти з високим вмістом клітковини.

Доктор Сара Брюер і дієтолог Джульєтта Келлоу представили увазі п’ять найкращих продуктів для довголіття. Лідирують в цьому списку яйця, які мають в своєму складі величезну кількість поживних речовин, що роблять благотворний вплив на вагу, пам’ять, здоров’я очей і кісток. Рекомендується їсти шість яєць в тиждень, включаючи качині, курячі і перепелині.

Читайте також:  3 причини, чому чоловіки частіше стикаються із хворобами серця

Цільні зерна також роблять позитивний вплив на кровоносну, травну та імунну системи, зменшуючи вікові захворювання. Зокрема, овес багатий розчинною клітковиною, тому допомагає контролювати рівень цукру в крові. У цьому ж списку макарони з цільної пшениці і кіноа.

Продовження на наступній сторінці: 1 2