Експерти з Великобританії представили увазі п’ять кращих продуктів на сніданок, які можуть сприяти збільшенню тривалості життя. У цьому списку опинилися банани і яйця.

Секрет довгого життя був знайдений у багатьох дослідженнях, пов’язаних з тим, що у людини присутнє в раціоні. Медичні працівники рекомендують вживати принаймні п’ять порцій різних фруктів і овочів щодня, не забуваючи про продукти з високим вмістом клітковини.

Доктор Сара Брюер і дієтолог Джульєтта Келлоу представили увазі п’ять найкращих продуктів для довголіття. Лідирують в цьому списку яйця, які мають в своєму складі величезну кількість поживних речовин, що роблять благотворний вплив на вагу, пам’ять, здоров’я очей і кісток. Рекомендується їсти шість яєць в тиждень, включаючи качині, курячі і перепелині.

Читайте також:  Чому у людей у 30 років виникають проблеми з кістками

Цільні зерна також роблять позитивний вплив на кровоносну, травну та імунну системи, зменшуючи вікові захворювання. Зокрема, овес багатий розчинною клітковиною, тому допомагає контролювати рівень цукру в крові. У цьому ж списку макарони з цільної пшениці і кіноа.

Продовження на наступній сторінці: 1 2