Зарубіжні медики перерахували 7 ефективних способів протистояння хвороби Альцгеймера. Згідно з інформацією сайту Boldsky, однією з рекомендацій служить вживання риб’ячого жиру.

Хвороба Альцгеймера є дегенеративним захворюванням, яке призводить до забудькуватості і постійного погіршення мислення і соціальних навичок. В кінцевому рахунку це загрожує втратою здатності виконувати навіть найпростіші повсякденні завдання. Як пояснили медики, існує прямий зв’язок між здоровим харчуванням і уповільненням або запобіганням розвитку стану. Кращим варіантом є середземноморська дієта, оскільки включає в себе величезну кількість корисних для мозку речовин. Особливо варто додати в раціон велику кількість фруктів і овочів, бобових, спецій, морепродуктів.

Читайте також:  Про небезпеку "вчорашніх" макаронів розповіла дієтологиня

Когнітивна терапія також довела свою ефективність у протистоянні хвороби Альцгеймера. Такий підхід включає в себе рішення математичних задач, розпізнавання образів, головоломки, освоєння гри на музичних інструментах, ігри, кросворди. Соціальна взаємодія не менш важлива, так як покращує якість життя, особливо коли захворювання прогресує в літньому віці, що сприяє уповільненню розвитку хвороби.

У цьому ж списку застосування натуральних препаратів на основі гінкго білоба, риб’ячого жиру, які неодноразово довели свою ефективність у профілактиці нейродегенеративних захворювань. Під методи лікування також потрапляють голковколювання, медитації, масажі.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News