З’ясувалося, що апельсиновий сік добре допомагає організму справитися зі святковим переїданням. Такий напій слід обов’язково поставити на стіл під час зустрічі Нового року. На думку медиків, апельсиновий сік знижує шкідливий вплив на внутрішні органи жирної, вуглеводної їжі.
 

Факт того, що вживання апельсинового соку допомагає організму краще впоратися з «випробуванням» їжею під час святкового застілля, встановили ендокринологи з університету Буффало. У їх дослідженні взяли участь три групи здорових людей у віці 20-40 років.
 
У ході експериментів кожну групу годували наднасиченим сніданком, що складається з яєць, бутербродів з ковбасою і оладок (у сумі на 900 ккал). Однак добровольці в першій групі запивали їжу солодкою водою, у другій – звичайною водою, а в третій – апельсиновим фрешем. І саме в третій групі, як показали результати, учасники зберегли найбільш близькі до норми показники здоров’я.

«Аналізи крові показали, що в першій групі рівень вільних радикалів збільшився на 63%, у другій – на 62%, в третьому – на 47%. Фастфуд небезпечний для судин, але продукти з флавоноїдами частково компенсують ту шкоду, що він завдає здоров’ю », – підвели риску вчені.

Слідуючи цій думці лікарів, у новорічну ніч слід обов’язково тримати на святковому столі апельсиновий сік. Також до продуктів, які багаті флавоноїдами, відносяться яблука, ягоди, чай.

Читайте також:  Facebook негативно впливає на психіку молодих

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ЗУСТРІТИ НОВИЙ РІК БЕЗ НАСЛІДКІВ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

ЯК ПИТИ НА СВЯТА БЕЗ ШКОДИ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

МЕДИКИ ПО-НОВОМУ ОЦІНИЛИ ВЛАСТИВОСТІ АПЕЛЬСИНІВ