Зарубіжні медики перерахували приправи і насіння для зміцнення імунітету, що особливо актуально на тлі спалаху коронавірусу в усьому світі. Одним з варіантів є вживання кориці.

Як зазначили лікарі, саме зараз потрібна здорова і сильна імунна система, що відіграє життєво важливу роль у зниженні ризику зараження коронавірусом, враховуючи і те, що люди з ослабленими захисними силами організму мають більш важкі симптоми захворювання. Зокрема, впоратися з поставленим завданням допоможуть насіння чіа, багаті антиоксидантами і Омега-3. Гарбузове насіння в свою чергу мають в своєму складі цинк, залізо і вітамін Е, що також працює на користь здоров’я. Що не менш важливо, вони мають протигрибкові та противірусні властивості, паралельно сприяючи поліпшенню настрою і підвищенню якості сну.

Насіння соняшнику є теж багатим джерелом вітаміну Е, селену, що допомагає організму боротися з певними типами раку, беручи участь в зміцненні імунітету. Бонусом є і поліпшення стану шкіри. У список доданий і часник, що містить сполуки, що збільшують кількість лейкоцитів, які знищують чужорідні бактерії і віруси. На користь захисних сил тіла працює імбир за рахунок великої в ньому кількості антиоксидантів.

Поліпшити імунітет допоможуть куркума, а також кориця, яка використовується в лікувальних цілях протягом тисяч років. Вона бореться із запаленням, захищає від інфекції і лікує пошкоджені тканини. Приправа при цьому надає антидіабетичну дію і допомагає знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань.