Деякі симптоми здатні попереджати наявність проблем у роботі печінки. Медики розповіли, на які ознаки слід звертати увагу насамперед.

Фахівці пояснюють, що далеко не завжди проблеми із печінкою помітні одразу. Негативний вплив на роботу органу мають ряд факторів, включаючи вживання спиртних напоїв, надмірне вміст жирів у повсякденному раціоні та різноманітні вірусні захворювання.

Попереджати про необхідність відвідати лікаря може зміна кольору сечі, коли вона набуває більш темного відтінку. Найчастіше це відбувається при пошкодженні через алкоголь та розвиток хронічного стану.

Тривожним синалом виступає і пожовтіння голосного яблука, яке здатне попереджати про гепатит. Нерідко проблема виникає при порушенні ліпідного обміну або у випадку із синдромом Жільбера.

Людина при ожирінні печінки стикається з неприємними відчуттями у верхній частині живота. Зазвичай це пов’язано зі втомою та порушенням концентрації. Приводом проконсультуватися з фахівцем є виникнення зеленого або коричневого кільця безпосередньо на рогівці.