Вживання яблук пов’язане з низкою переваг для здоров’я, у тому числі це допомагає зміцнити здоров’я серця, покращує захист організму від раку.

Яблука є поширеним фруктом, але їхня поживна цінність, на думку вчених, часто недооцінюється. Тим часом, за даними Eating Well, регулярне вживання яблук допомагає у боротьбі з багатьма хворобами, і звичка з’їдати по яблуку на день є однією з найкорисніших для захисту здоров’я від можливої ​​вікової руйнації.

Дослідження показують, що яблука сповнені корисних фітохімічних речовин – зокрема, є одним із багатих джерел флавоноїдів, чиє регулярне споживання пов’язане з нижчою загальною смертністю. Крім того, яблука сповнені антиоксидантів: вони мають другу за величиною антиоксидантну активність після журавлини. Наприклад, у них багато поліфенолів, важливої ​​групи антиоксидантів, які захищають клітини від пошкодження вільними радикалами, що викликають такі як хвороби серця і рак.

«Щоб отримати максимальну користь від яблук, ретельно мийте їх та їжте зі шкіркою. Шкірка яблука містить половину клітковини та більшу частину поліфенолів фрукта».

Інші антиоксидантні речовини у складі яблук – це феноли, каротиноїди.

Також фрукти містять вітамін С, мідь, калій, вітамін К, вітаміни групи В (B1 та B6), вітамін E.

Фахівці назвали причини з’їдати по яблуку на день.

Профілактика раку. Деякі дослідження показали, що рослинні сполуки в яблуках, що мають протизапальну та антиоксидантну дію, допомагають знизити ризик розвитку раку.

Захист від серцевих хвороб. Розчинна клітковина яблук допомагає знизити рівень холестерину, а вживання одного яблука на день допомагає знижувати смертність від серцевих захворювань майже так само ефективно, як статини.

Зниження ризику діабету. Дослідження показують, що вживання більшої кількості зелених несолодких яблук пов’язане зі зниженням ризику діабету 2 типу.

Найкраще здоров’я кісток. Дослідники встановили, що жінки, які регулярно їдять яблука, втрачають менше кальцію, ніж жінки, котрі не мають такої звички.

Захист від розумового занепаду. Як повідомляє Eating Well, кілька досліджень показали, що яблука посилюють захист людей від вікового зниження розумових здібностей, розвитку хвороби Альцгеймера.