Згідно з даними благодійної організації Michael J. Fox Foundation for Parkinson’s Research, підвищене потовиділення вказує на ймовірність хвороби Паркінсона. Доводи медиків навело видання Express.

Симптоми хвороби Паркінсона розвиваються повільно протягом тривалого періоду часу і можуть бути викликані пошкодженням нервів в головному мозку. Медики з’ясували, що одним з найбільш поширених ранніх ознак нейродегенеративного стану є підвищене потовиділення, яке не залежить від рухової активності і спекотної погоди.

“Симптоми хвороби Паркінсона різні, деякі з них важко виявити навіть лікарям. Стан може може впливати на мимовільні функції організму. Як ми з’ясували, не можна залишати без уваги підвищене потовиділення, яке триває більше шести місяців”, – зазначили фахівці.

Читайте також:  Названо п'ять питних звичок, які прискорюють старіння організму

Інші загальні ознаки хвороби Паркінсона включають тремор, стійкий гіпертонус м’язів, перший зазвичай починається в руці або передпліччя, що трапляється найчастіше тоді, коли верхня кінцівка розслаблена.

У більшості пацієнтів симптоми починають проявляти себе після після 50 років. У чоловіків ймовірність розвитку захворювання трохи вище, ніж у жінок. Так як хвороба Паркінсона носить прогресуючий характер, і в міру його розвитку ознаки стають все більш вираженими, рекомендується якомога швидше звернутися за медичною допомогою.