Медики розповіли, які поширені міфи про ЗСЖ не відповідають дійсності. Зараз рекомендації з приводу здоров’я дають практично скрізь, але не всім таким радам можна сліпо довіряти.

Є думка, що щодня людина повинна випивати не менше 2 літрів води. Однак всі люди різні по частині зростання і ваги. Фахівці визнають, рідина дійсно важлива для здоров’я, потрібно, щоб тіло отримувало її в достатній кількості, і все залежить від індивідуальних показників. Частина норми надходить в організм з їжею, напоями, а не тільки в чистому вигляді. Якщо пити не хочеться, значить потреби у воді немає. Якщо занадто старатися, можна спровокувати гіпонатріємію, коли відбувається затримка рідини в організмі. Це в довгостроковій перспективі загрожує підвищеним ризиком розвитку серцево-судинних недуг.

Читайте також:  Як соя нашкодить вашому здоров'ю

Ще один міф свідчить, що щодня необхідно долати 10 000 кроків. Експерти наполягають, що згадана норма з’явилася з випуском всіляких гаджетів, що займаються підрахунком пройденого шляху, тому це маркетинговий хід. На ділі все залежить від самої людини, його способу життя і стану здоров’я. Кому дійсно необхідно більше рухатися, так це офісним працівникам.

Щоб зберігати стрункість, багато хто відмовляє собі в їжі після 18:00. Однак ігнорувати голод ще більш небезпечно для здоров’я. Коли виникає це відчуття, то в дванадцятипалу надходить жовч, необхідна для засвоєння їжі. Коли останньої немає, соки і жовч починають дратувати органи травлення. Подібне може обернутися розвитком виразки, застоєм жовчі або утворенням в жовчному міхурі каменів.

Читайте також:  Чому після душу з'являється вушна інфекція

Біг корисний, але не для всіх. Він стане не кращим рішенням, якщо людина має серцево-судинні недуги, зайву вагу або проблеми з суглобами.

Завдяки грамотній роботі маркетологів з’явився міф, що глютен шкідливий для всіх. На ділі немає наукових фактів на користь відмови від даного білка серед тих, хто не страждає від його непереносимості. Досить знати міру і не налягати занадто на продукти з високим вмістом глютену.