Всупереч відомій думці про те, що пізні прийоми їжі шкодять здоров’ю, медики стверджують: це не завжди так. Все залежить від графіка і способу життя, – наводиться експертна думка на порталі Рамблер/доктор.

За словами медиків, пізні прийоми їжі не шкодять здоров’ю, якщо людина живе і працює в режимі «сови» – пізно прокидається і лягати спати.

“Ті, хто звик лягати після півночі, можуть дозволити собі поїсти і о 22 годині. Головна умова-між останнім прийомом їжі і сном має пройти три години, за які їжа встигне перетравитися”, – розповіли фахівці.

Згідно з даними дослідження, опублікованими на сайті Національного центру біотехнологічної інформації (США), пізні прийоми їжі не шкодять фігурі. Ожиріння є результатом надмірного споживання калорій при недостатній фізичній активності.
Наукових відомостей, що підтверджують вплив саме пізніх вечерь на появу надмірної ваги, – не існує.

“Навпаки: контрольовані дослідження схиляються на користь того, що пізня вечеря захищає від виникнення повноти, коли вживаються правильні продукти. Переважно вони повинні бути білковими”, – розповідається на порталі.

Деякі дієтологи рекомендують спеціально перекушувати в пізній час яйцем круто, жменькою горіхів, йогуртом без цукру, овочами з високим вмістом білка. Пацієнтам, які ведуть боротьбу із зайвими кілограмами, це не тільки не шкодить здоров’ю, але допомагає досягти бажаної мети.