Медики розповіли про корисні властивості солодощів, які зазвичай називають шкідливими для здоров’я. При цьому переваги пов’язані лише з деякими десертами, а включати їх в раціон можна в невеликих кількостях.

У натуральному мармеладі можна знайти пектин, що очищає від токсинів і “поганого” холестерину. Також корисним буде і якісний мед, всього в 100 грамах продукту міститься необхідна доза заліза, магнію і марганцю. В десертах зазвичай є поживні речовини, вони містять вуглеводи, а в гарбузовій пирозі і темному шоколаді можна знайти клітковину, антиоксиданти і корисні вітаміни.

Дослідження доводять, що в солодощах є речовини, що змушують виробляти гормони, які роблять людину більш щасливою. Навіть при дієті можна включати в свій раціон невелику кількість солодощів, оскільки це позбавить від тяги до цього продукту і допоможе запобігти ризику переїдання. За рахунок солодкого можна збільшити в своєму повсякденному меню кількість фруктів. Крім того, з його допомогою є ймовірність знизити “побічні ефекти” від дієти.