Медики розповіли, що існує шість ранніх ознак, згідно з якими можна розпізнати наближення хвороби Паркінсона. За словами експертів, при пошкодженні мозку людина часто стикається з втратою пам’яті.

Медики повідомили, що хвороба Паркінсона здатна повільно розвиватися протягом тривалого періоду часу, і більшість людей навіть не підозрюють про перебування в групі ризику.

При паркінсонізмі у людини спостерігається порушення роботи мозку – певна його частина втрачає нервові клітини. Найчастіше вони використовуються в якості посередників нейронних сигналів між головним мозком і нервовою системою. Втрата даних клітин може здатися не дуже серйозною проблемою, з цієї причини люди можуть не розуміти, що у них хвороба Паркінсона.

Читайте також:  Деякі продукти харчування негативно впливають на настрій людини

Існує три головні ознаки захворювання. Так, у людини можуть сповільнюватися рухові функції, спостерігається ригідність (жорсткість) м’язів, тремор, при якому відбувається мимовільний струс частин тіла.

Експерти повідомили, що у безлічі людей з хворобою Паркінсона є однією з даних ознак. За словами фахівців, при ранньому виявленні захворювання можна підвищити якість життя постраждалих людей.

У більшості випадків хвороба піддається лікуванню, і завдяки цьому можна уникнути важкої інвалідності. Ознаки хвороби Паркінсона сильно відрізняються у різних людей, проте у них є загальні ранні симптоми, які попереджають про порушення роботи мозку.

Так, варто звернути увагу на тремор, втрату нюху, проблеми зі сном і мобільністю, виникнення запору і запаморочення. У деяких пацієнтів спостерігається підвищена тривожність, втрата рівноваги.

Читайте також:  Солодка газована вода загрожує жінкам пухлинами

Важливо своєчасно звернутися до лікаря за допомогою, щоб уникнути ускладнення.

Джерело: Express