Більшість з нас отримують щоденну норму білка з двох основних джерел: червоного м’яса з яловичини і білого м’яса з птиці. Але занадто багато червоного м’яса – не найкращий варіант для вас, незважаючи на те, що воно багате білком. Різні види м’яса худоби пов’язані з різними видами раку, а перероблене м’ясо – тим більше.

Якщо ви хочете уникати м’яса, але не хочете стати веганом або пескатаріанцем, курка безумовно є гарною альтернативою. Воно нежирніше червоного м’яса і містить менше жиру. Курка також не містить отруйної ртуті, яка присутня в деяких Рибах.

І ось ще одна причина насолодитися нежирною курячою грудкою: споживання курячого м’яса пов’язане з більш низьким ризиком від раку молочної залози. Другий за поширеністю вид раку у жінок, рак грудей, вражає кожну восьму американську жінку протягом життя.

Читайте також:  Як наші нирки сигналять про необхідність відвідати лікаря

У дослідженні 2020 року вчені вивчили, як різні види м’яса пов’язані з раком грудей. Вони також уважно вивчили, як готували м’ясо, щоб побачити, чи впливає воно на розвиток раку грудей. Вчені отримали доступ до даних більш ніж 40 000 жінок-учасниць з США і Пуерто-Ріко. Дані, отримані від учасників у віці від 35 до 74 років, включали історії хвороби, захворюваність на рак у їхніх сім’ях та дієтичні переваги.

В ході дослідження 2019 року команда виявила, що добровольці, які їли більше курячого м’яса, мали менший ризик розвитку раку грудей. Модель заміщення, що замінює червоне м’ясо домашньою птицею, відображала той же результат: підвищене споживання курячого м’яса було пов’язано з меншою ймовірністю раку грудей. Дослідники дійшли висновку, що заміна червоного м’яса птахом може знизити ризик раку грудей у жінок.

Читайте також:  Які захворювання можуть розвинутись при нестачі йоду?