Медики з Німеччини розповіли про вплив на плід спиртних напоїв в залежності від терміну вагітності матері. Це підтверджує доводи на користь того, що не існує безпечної дози алкоголю.

Фахівці радять жінкам відмовитися від алкоголю, навіть якщо є лише підозра на вагітність або вони несуть в собі конкретний намір зачати малюка. В перший триместр цікавого положення ембріон особливо чутливий. У зв’язку з чим існує високий ризик розвитку вад розвитку обличчя у плода при вживанні навіть вина матір’ю, а також порушень зору та інших органів, оскільки спиртне порушує ріст і розмноження клітин. Виявляється безпосередній вплив на мозок, що пов’язано зі значним погіршенням розумового розвитку дитини.

Читайте також:  Названо продукти, які забезпечують високий рівень омега-3

З четвертого по шостий місяць підвищується ймовірність викидня. На останньому етапі вагітності темпи росту плода значно сповільнюються, якщо мати продовжує пити алкоголь. Крім того, зростання мозку як і раніше знаходиться під загрозою, що буде відбиватися на рівні інтелекту. В крайньому випадку у дитини можуть бути серйозні ушкодження, з якими він бореться все життя: загальне недорозвинення, фізичні вади розвитку, поведінкові розлади.

«Вагітним жінкам необхідно відмовитися від вживання алкоголю, щоб не наражати на небезпеку плід. Ідеальним рішенням є солідарність відмови батьків з веденням здорового способу життя. Не існує безпечної дози алкоголю, вплив неможливо передбачити», – зазначили медики.

Читайте також:  Експерти попередили про небезпеку переходу на зимовий час для здоров'я людей