Люди вірять, що сало небезпечне для фігури через свою калорійність. Однак медики назвали корисні властивості продукту, чим розвіяли цей міф.

Організм отримає велику користь, якщо людина щодня буде з’їдати шматочок сала з житнім хлібом і часником. Фахівці розповіли, що арахідонова кислота, яка входить до складу продукту, присутня в головному мозку людини, серці, нирках та інших органах. Виходячи з цього слід регулярно заповнювати її запас, щоб поліпшити здоров’я.

Свиняче сало захищає клітини організму від вільних радикалів, які є причиною утворення злоякісних пухлин. Воно має антиоксидантні властивості.

Пацієнтам з цукровим діабетом лікарі настійно рекомендують додати в свій раціон сало – справжню панацею через вітаміну А, що міститься в ньому, завдяки якому поліпшується робота підшлункової залози, що стимулює вироблення інсуліну. Також дана група низькомолекулярних органічних сполук зміцнює імунітет і загальний стан, особливо в сезон ГРВІ.

Читайте також:  Дієтолог розповіла, як правильно рахувати калорії, щоб схуднути

Що стосується вітаміну Е, який міститься в салі, то він бере участь в циркуляції крові, прискорює загоєння ран і відновлення клітин організму. Однак перед тим, як ввести продукт в свій щоденний раціон, обов’язково потрібно проконсультуватися з дієтологом. Фахівці відзначають, що не потрібно його їсти у великій кількості, щоб не нашкодити здоров’ю.