Фахівці Національної медичної бібліотеки в США склали список продуктів, які заборонені при болях в шлунку. Дотримання рекомендацій медиків забезпечить здоров’я і активне довголіття.

Першою вкрай важливою порадою практикуючих лікарів є необхідність повної відмови від твердої, жирної і особливо смаженої їжі. В такому випадку у пацієнтів настане ослаблення больового синдрому, що відрізняється стійкістю і періодичністю. Далі фахівці радять не налягати на цитрусові: апельсини, лимони, мандарини, лайм і грейпфрути.

Те ж відноситься до молока, продуктів його переробки і алкоголю. Не рекомендується також захоплюватися помідорами, напівфабрикатами і стравами з використанням даного овоча. Заборонені різноманітні газовані напої.

Американські медики не рекомендують людям з ураженням шлунка приймати будь-які лікарські препарати без консультації з лікарями. Необхідно мати точний діагноз захворювання, який дозволить призначити комплексне терапевтичне лікування.

Зменшити сильні і стійкі больові прояви в шлунку допомагає значна кількість питної води. Те ж відноситься до натуральних продуктів, які багаті клітковиною, мова йде про фрукти і овочи.

Джерело: 20minutos