Лікарі із західних країн розповіли, що відбувається з організмом людини у разі відмови від сексу. За їхніми словами, статевий потяг у цьому випадку може різко збільшитися або зменшитися.

Нерідко при відмові від сексу люди почуваються втомленими без виконання фізичної роботи та скаржаться на нестачу енергії. Дехто ж готовий перевернути гори без інтимної близькості.

Все залежить від індивідуальних особливостей. Професор Лорен Штрайхер сказала, що під час занять сексом виробляються речовини, що позитивно впливають на емоційний стан. У разі відсутності інтимної близькості в людини може зіпсуватися настрій.

При відмові від сексу зводиться до нуля ймовірність зараження хворобами, що передаються статевим шляхом. За словами лікарів, інтимна близькість полегшить спазми під час менструації. У разі відсутності сексу погіршуються розумові здібності людини.

Причиною цього є нестача гормонів, які виділяються під час занять любов’ю. Погіршення когнітивних функцій за відсутності інтимної близькості підтверджено експериментальним шляхом. За словами медиків, заняттю сексом неможливо розучитися, як і їзді велосипедом чи плаванням.