Деякі рослинні продукти відрізняються цілим набором корисних властивостей. Багато з них, кажуть фахівці, здатні наблизити до довголіття.

Як пише Food.news, одним з таких продуктів є батат. Часто його називають солодкою картоплею. Видання зазначає, що до складу овоча входять харчові волокна, білок, калій, магній, кальцій, залізо, вітаміни C, A і B6.

Солодка картопля також містить здорову рослинну клітковину, яка може допомогти знизити рівень ЛПНЩ (ліпопротеїнів низької щільності), або “поганого” холестерину. Крім того, багата клітковиною дієта дозволяє знизити ризик серцевих захворювань, ожиріння і діабету другого типу, стверджують фахівці Heart.news.

У складі батата також є калій і магній – дві поживні речовини, які необхідні для підтримки нормального рівня кров’яного тиску. Вчені вважають, що дотримання багатої калієм дієти може допомогти поліпшити здоров’я серця, знизити кров’яний тиск і захистити від інсульту.

Читайте також:  Лікарі: спати поруч з батареєю опалення шкідливо

Крім того, солодка картопля багата вітаміном А, який необхідний для підтримки хорошого зору. Деякі дослідження показали, що більше споживання вітаміну А і бета-каротину може бути пов’язано з більш низьким ризиком розвитку катаракти. За даними експертів, вітамін А відіграє важливу роль в розподілі і зростанні клітин, а також зміцненні імунітету.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News