Американські вчені довели, що від кількості з’їдених фруктів і овочів обсяг талії не зменшиться. Головне, щоб одночасно з ними людина менше налягала на калорійні продукти харчування.

Ні для кого давно не секрет, що фрукти та овочі є неодмінною частиною здорового харчування. Але виявляється, самі по собі вони не здатні зменшити розмір талії і скоротити кількість зайвих кілограмів. Вчені з Університету Алабами встановили, що збільшення кількості фруктів і овочів в раціоні зовсім необов’язково призводить до схуднення. Особливо, якщо ці продукти не замінюють калорійну їжу.

Для того щоб дійсно схуднути, мало активно харчуватися фруктами і овочами. Важливо, щоб вони прийшли на зміну продуктам, що містять велику кількість калорій. Нарешті, необхідно також виявляти більшу фізичну активність, частіше встаючи з дивана. Тільки в цьому випадку людина може розраховувати на зменшення ваги, причому в будь-якому віці. Навіть після 50, коли вважається, що схуднути вже неможливо.

Читайте також:  Названий важливий вітамін для здоров'я кишечника

“Ми не можемо стверджувати, що висока концентрація фруктів і овочів в раціоні дає який-небудь істотний ефект у справі схуднення або запобігання набору зайвої ваги, – пишуть дослідники в журналі American Journal of Clinical Nutrition. – Практично всі вивчені нами дані показують, що фруктово-овочевий раціон сам по собі неефективний в боротьбі із зайвою вагою. Необхідно стежити за загальною добовою кількістю одержуваних калорій і за фізичною активністю “.

Звичайно, дослідники зовсім не стверджують, що вживати фрукти і овочі не потрібно, або що вони не приносять користі для здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ДОВЕДЕНО, ЩО ФРУКТИ ТА ОВОЧІ НЕ ДОПОМАГАЮТЬ СХУДНУТИ

Читайте також:  Негативний вплив кави на нирки виявили вчені

ЛІКАРІ ПОПЕРЕДИЛИ: ВЛІТКУ ЛЕГКО ПОГЛАДШАТИ НА ФРУКТАХ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News