За словами лікаря-ендокринолога Аліни Алкашової, молочні продукти у великій кількості шкодять жіночому здоров’ю поряд з алкоголем та цукром.

Алкашева назвала в інтерв’ю продукти, що належать до найбільш шкідливих для представниць жіночої статі. Фахівець порадила дорослим жінкам ретельно контролювати кількість цукру, що поїдається – даний продукт, що вживається у великих дозах, не тільки підвищує ризик розвитку низки захворювань, але і сприяє швидкому зовнішньому старінню.

«Надмірне споживання цукру може викликати ожиріння, інсулінорезистентність, серцево-судинні захворювання, синдром полікістозних яєчників, атеросклероз. Цукор негативно впливає на шкіру, а саме на вироблення колагену, у зв’язку з чим жінкам не рекомендується вживання понад 50 г простих вуглеводів на добу», – поінформувала Алкашева.

Лікар додала, що все вищесказане відноситься також до дріжджової випічки – жінкам потрібно ставитися до цього продукту як до делікатесу, вживаючи лише зрідка і потроху.

Ендоринолог зазначила, що жіночому здоров’ю можуть шкодити і молочні продукти, якщо вони вживаються у великій кількості. У цьому випадку продукти на основі молока стимулюють підвищений виробіток інсуліну, у зв’язку з чим збільшується рівень тиреоїдних гормонів – наслідком цього стає поява шкірних висипів, набряків.

Додатково лікар порадила жінкам задля збереження хорошого здоров’я уникати вживання алкоголю. Етиловий спирт, що міститься в спиртному, негативно діє на слизову оболонку кишечника – як результат, порушується всмоктування найважливіших для організму поживних речовин, включаючи білок, вітаміни, мікроелементи.