Якщо заварити свіжий чай з меліси або ромашки, він може заспокоїти шлунок. Німецькі фахівці розповіли про напої, які допомагають від болю в ньому.

Жирний обід в їдальні, постійний стрес або реакція на ліки: причин розладу шлунка і появи болю досить багато. Найпоширенішими тригерами даного порушення стають занадто щільний і ситний прийом їжі або напружений день – в результаті їжа каменем лежить в животі, виникає явний дискомфорт.

Медики повідомили, які напої допомагають від болю в шлунку, про це пише журнал Naturarzt (Німеччина).

Лимонний бальзам. Ефірна олія меліси має спазмолітичну дію, розсіює метеоризм. Для чаю залийте дві-чотири чайні ложки сушеного листя меліси склянкою окропу і дайте напою настоятися п’ять-десять хвилин. Пийте три-чотири чашки протягом дня.

Аніс-фенхель-кмин. Якщо в шлунку і кишечнику занадто багато газів, що тиснуть на діафрагму і серце, позбавити від неприємного стану може суміш анісу, фенхелю, кмину в рівних частинах. Подрібніть їх безпосередньо перед приготуванням, щоб ефірні олії не випарувалися передчасно. Залийте одну-дві чайні ложки суміші склянкою окропу, дайте напою настоятися п’ять хвилин. При наявних проблемах зі шлунком корисно випивати одну-дві чашки щодня маленькими ковтками.

Ромашка. Олія, що міститься в ромашці, знімає запалення, спазми, сприяє загоєнню ран. Залийте столову ложку квіток склянкою окропу, настоюйте п’ять хвилин. Три-чотири чашки між прийомами їжі допоможуть, якщо присутні больові симптоми.