Нарколог Ілля Кіслер розповів про способи, за рахунок яких швидко позбутися від похмілля. Він також назвав популярні методики, які насправді не працюють.

Експерт зазначає, що похмільний синдром у всіх проявляється по-різному, а впливають на нього безліч факторів, включаючи вік, інтенсивність зневоднення, посилює самопочуття і розпивання спиртного на порожній шлунок. Щоб якомога швидше впоратися з похміллям, нарколог рекомендує пити побільше рідини.

Робити це слід, навіть якщо людину нудить, просто періодично і невеликими ковтками. Краще звичайної води спрацює лужна мінеральна. За рахунок вмісту солей вона сприяє відновленню електролітного порушення в організмі. Нормалізація рівня електролітів можлива і за рахунок огіркового розсолу, це актуально тільки якщо відсутня блювота.

Ефективним рішенням стане розпивання води з медом або цукром, це може бути не дуже міцний солодкий і теплий чай. Цукор виступає детоксицирующим речовиною, відмінно допомагає проти похмілля.

Можна на голову покласти холодний рушник. Не зайвим буде поспати хоча б протягом години після того, як людина протверезіла. При більш-менш нормальному самопочутті експерт радить поїсти щось легке, а ось жирне, смажене або гостре краще виключити.

Серед найбільш швидких шляхів боротьби з похміллям Кіслер виділив промивання шлунка, прийом активованого вугілля, підбадьоритися дозволить і душ. Можна полежати на дивані з холодним компресом на лобі протягом щонайменше 15 хвилин.

Якщо потрібно кудись йти, краще поснідати, інакше погане самопочуття буде переслідувати весь день. Під час похмілля не варто знову пити спиртне, як радять деякі. Це тільки погіршує самопочуття і не дає організму відновитися. Не потрібно і самостійно приймати таблетки від похмілля, робити це можна тільки за рекомендацією лікаря. Кава відрізняється сечогінним ефектом, тому посилить зневоднення.