Загальновідомо, що воду пити потрібно, але велике значення має і те, коли це робиться. За словами лікарів, є випадки, коли перше, що потрібно зробити, – це випити води.

Перш за все, відзначають експерти, з пиття води слід починати кожен свій день, тому пийте воду після пробудження. Така звичка сприяє більш активним метаболічним процесам, виведенню токсинів з організму. До речі, пити воду в цьому випадку краще не холодну, а теплу або кімнатної температури.

Також медики рекомендують випивати склянку води перед їжею – подібний прийом захищає від переїдання. Воду корисно пити за 30 хвилин до їди.

Читайте також:  Лікар порадила не їсти деякі продукти при застуді

Крім того, краще випити води в тому випадку, коли раптом розігрався апетит і хочеться чого-то неодмінно дуже насиченого, калорійного і шкідливого. Фахівці відзначають, що дуже часто для заповнення запасів вологи організм «вимагає» у свого власника саме їжі. Перед її спокусою встояти набагато складніше, і у шлунка більше шансів отримати бажане.

Крім цього, слід пити воду до і після тренування, а також важкої роботи і занять, що вимагають великої фізичної напруги. При інтенсивній фізичній активності з організму виводиться багато вологи – її обов’язково потрібно заповнити.

«Головне, не випивати залпом відразу великий обсяг води, це може спровокувати спазми шлунка», – порадили лікарі.

Читайте також:  Терапевт розкрила зв'язок між хропінням та інсультом

Ще один випадок, що вимагає пиття води, – хвороба. Збільшення споживаної рідини активізує виведення небажаних компонентів, утворених при «зіткненні» в організмі збудників хвороби та імунними клітинами.

Відчуваєте втому і падіння тонусу? Випийте води – даний спосіб допомагає пережити в такий момент відсутність можливості для повноцінного відпочинку. Пиття води забезпечує приплив кисню до мозку і таким чином бадьорить.

Джерело: МедікФорум