Як відомо, їжа є основним чинником здоров’я. Також вона впливає на розумову діяльність. Якщо жінка, будучи вагітною, буде правильно харчуватися, то її дитина виросте не тільки міцною і здоровою, але і розумною. Що ж потрібно їсти, щоб цього домогтися?

Дослідники з Корнельського університету провели випробування, які допомогли знайти продукти, які пробуджують у зростаючому організмі розумову діяльність. Так, жінкам в положенні потрібно споживати більше яєчних жовтків, пісного червоного м’яса, риби, птиці, бобових, горіхів і хрестоцвітних овочів. Тобто продуктів, які багаті холіном, так як вони однозначно корисні вагітним. Справа в тому, що вони сприяють поліпшенню розвитку дитини в утробі.

Читайте також:  100-річна австралійка розповіла, як дожити до такого віку

Випробування були проведені на лабораторних гризунах. Виявилося, що холін благотворно впливав на когнітивні функції потомства. Вчені вважають, що результати дослідження є актуальними і для людини, так як при вживанні майбутньої матері Холіну в останньому триместрі істотно збільшувався IQ дитини.

У дослідженні взяли участь 26 представниць прекрасної статі. Також потім була перевірена розумова здатність дітей. Вони більш швидко запам’ятовували інформацію, якщо їх мами споживали холін. Швидкість обробки інформації була у них значно вище.

Джерело: 7mednews