Вплив сильного освітлення забезпечує захист від деяких хвороб серця. Існують і інші способи домогтися цього ефекту без допомоги таблеток.

Відразу кілька досліджень показали, що інтенсивне освітлення потенційно захищає від серцево-судинних хвороб. До останнього часу механізм цього захисту був неясний, і ось тепер вчені з’ясували, що інтенсивне світло дає захист проти інфаркту міокарда за рахунок посилення специфічного гена, що підтримує кровоносні судини. Світлова терапія особливо необхідна пацієнтам, які проходять через ризиковані операції на серці, оскільки вона захистить їх від травм серцевого м’яза, бувають фатальними.

Існують і деякі інші натуральні засоби захисту від хвороб серця. Наприклад, популярний в Україні часник можна назвати по-справжньому чудодійним продуктом. Однієї головки часнику, яку необхідно вживати щодня, достатньо для зменшення виробництва “поганого” холестерину і для стабілізації «вироблення» хорошого. Якщо вам не подобається часник, перемикайтеся на каєнський перець, містить капсаїцин, який покращує еластичність кровоносних судин. Він також знижує ризик розвитку тромбозів, що призводять до інфарктів та інсультів.

Читайте також:  Секрети довголіття: вчені з'ясували, скільки часу витрачати на фізичні вправи

Імбир давно відомий своєю здатністю зміцнювати травну систему і захищати від запорів. Також цей продукт підсилює здоров’я серця за рахунок запобігання згустків крові і поліпшення її циркуляції. Зелений чай, в порівнянні з чорним, більш насичений антиоксидантом епігаллокатехін галлатом, зміцнює здоров’я клітин, що вистилають кровоносні судини серця. Обов’язково вживайте від 3 до 4 чашок зеленого чаю в день для того, щоб підтримувати відмінну форму серця і кровоносних судин.

Джерело: МедікФорум