Каші вважаються корисною і поживною стравою, яка відмінно підходить для сніданку. Крім того, вони – цінне джерело вітамінів, мінералів і повільних вуглеводів. Завдяки останнім можна швидко насититися і надовго забути про почуття голоду. Стало відомо, яку кашу краще вибирати для сніданку.

Так, більшість експертів віддають першість гречці. Вона обходить конкурентів завдяки високому вмісту клітковини, яка має два великих плюси для здоров’я. По-перше, ці харчові волокна корисні для правильної роботи шлунково-кишкового тракту. А по-друге, клітковина дає відчуття насичення. Крім того, в гречці присутня величезна кількість рослинного білка, пише Harper’s Bazaar.

Також гречка обходить інші каші по мінеральному складу. Ця крупа містить марганець, мідь, магній, залізо і фосфор, що приносить користь всім системам організму. Наприклад, залізо і мідь позитивно впливають на здоров’я серцево-судинної системи, магній – на нервову систему, а фосфор і марганець – на обмін речовин і регенерацію тканин.

Крім того, антиоксиданти, що містяться в гречці, захищають клітини організму від пошкодження вільними радикалами, запобігають запалення, уповільнюють процеси старіння і покращують стан шкіри.